Konak Spotçular

ileadmin

Konak Spotçular

Konak spotçular, güvenilir bir şekilde işlemlerini yapmaktadırlar. Konak da ikinci el eşya alanlar, evinizde ya da dükkanınızda yer alan eşyaları alırlar. Kullanmadığınız ya da kullanıp bir yere koyup unuttuğunuz eşyaları satıp para kazanabilirsiniz. Ayrıca takas yoluna giderek ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz. Konak spot eşya alım satım genel olarak ahşap eşyalar ve elektronik eşyalar üzerinden yürütülmektedir. Ahşap eşyalardan bazıları şunlardır;

 1. Büro takımı
 2. Ofis mobilyası
 3. Çekyat
 4. Koltuk takımı
 5. Oturma grubu
 6. Yatak odası takımı
 7. Baza yatak başlık
 8. Süryat
 9. Salon takımı

Olarak sayılmaktadır. Bu ürünler her türlü artırılmaktadır. Bunlar genel olarak bilinenlerdir. Ayrıca;

 1. Yemek odası takımı
 2. Ayakkabılık
 3. Şifonyer
 4. Komidin
 5. Genç odası takımı
 6. Çocuk odası takımı

Ayrıca bu ürünler de yer almaktadır. Konak ikinci el klima alım satım, işlemleri en favori ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Alım işlemlerinde detaylı olarak incelemeler yapıp testimizden geçiririz. Daha sonra fiyatta anlaşarak sizlere klimanın parasını nakit olarak veririz.

Konak’ta Ev Eşyası Alan Spotçular

İzmir spotçular, olarak ev eşyalarınızı en yüksek mevlalardan almaktayız. Ürünlerin kalitesine uygun olarak fiyatları en üst noktadan vererek sizlerinde kazanmasını sağlarız. Elektronik ürünlerin genel olarak favori olduğu bu dönemde alım işlemlerini hızlı bir şekilde yaparız. Alımını yaptığımız elektronik ürünler şunlardır;

 1. Buzdolabı
 2. Çamaşır makinesi
 3. Bulaşık makinesi
 4. Kurutma makinesi
 5. Ocaklı fırın
 6. Set üstü ocak
 7. Ankastre set
 8. Termisfon
 9. Kombi

Sadece bu ürünler değil, ev eşyası olarak her ürünü alıp satmaktayız.

Karşıyaka’da Ev Eşyası Alan Yerler

Karşıyaka spotçular, için linkten iletişime geçebilirsiniz. İletişim adresimiz için tıklayınız. Spot ürünlerin her zaman sıfır ürün niteliğinde olduğunu asla unutmayınız. Garantisi olan ürünler vardır. Garanti süreleri sıfır ürünlerden farklı olarak sizlere sunulur.

Spotçulardan ürün aldıktan sonra teslimat süresi ortaya çıkar. Teslimat genel olarak gün içerisinde sizlere ulaşır. Gün içerisinde ulaşmayan ürünler en fazla 2 gün içerisinde sizlere gelecektir. Teslimat sırasında asla ücret alınmamaktadır.

Hızlı bir şekilde ürün almak isterseniz Whatsapp üzerinden sizlere ürün fotoğrafları yollayabiliriz. Ürünleri detaylıca inceledikten sonra almak üzere mağazamıza gelebilirsiniz.

Öğrencisiniz ve Karşıyaka’da ev tuttunuz, hızlı bir şekilde evi dizayn etmek için spotçulardan ürün alabilirsiniz. Ev eşyalarınızı daha ucuz ve kaliteli olarak tamamlayabilirsiniz. Memur olarak atandığınız yerde evi tuttuktan hemen sonra ev eşyaları almak için spotçulara gelebilirsiniz.

Spotçular olarak her daim müşteri odaklı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnun olması bizim çalışma azmimizi daha fazla artırmaktadır. Onun için ev eşyalarının satın alma işlemlerinde sizlere kolaylık sağlamaktayız. Alım işlemlerinde de her türlü siz karlı çıkın diye en yüksek fiyatlarda ürünlerinizi almaktayız. Normal sıfır bir ürün aldığınızda daha fazla ücret vermektesiniz. Spot ürünler aldığınız taktirde %50’ye kadar tasarruf ederek evinizi dizayn etmiş olursunuz. Bu şekilde karlı hareketler yapabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın