İzmir İkinci El Eşya

ileadmin

İzmir İkinci El Eşya

İzmir ikinci el eşya; genel olarak öğrenci ve memur tarafından seçim yapılmaktadır. Dolar kurunun fazla bir şekilde artış gösterdiği şu günlerde temiz ve kullanılabilir bir eşya almak için ikinci el eşya seçimi yapılmaktadır. Eşyaların temiz ve çalışabilir olması sebebiyle İzmir’de fazlaca rağbet gördüğünü belirtmek isteriz. Tayininiz çıktı ya da yeni okul kazandınız hızlı bir şekilde ev eşyaları bulmak için ikinci el eşya satan bayimize gelebilirsiniz. Bu şekilde işlemler yaptığınız taktirde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Burada sadece zamandan tasarruf etmekle kalmazsınız. Almak istediğiniz ürünlerin daha ucuz olması sebebiyle maddiyat yönünden de kar elde edersiniz.

Almak istediğiniz ürünleri sizlere hiçbir şekilde teslimat ücreti almadan sizlere ulaştırmaktayız. Teslimat sırasında hiçbir sorun yaşamadan sizlere ulaşması için ekstra çaba sarf ediyoruz. Ayrıca aynı gün teslimat yapmakla beraber en geç 2 iş günü içerisinde eşyalar sizlere ulaşacaktır.

Ürünleri yakından görmek istediğiniz taktirde dükkanımıza gelerek kısa sürede ürününüzü seçebilirsiniz. Ayrıca zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerimiz içinde Whatsapp üzerinden istedikleri ürünlerin fotoğraflarını yollamaktayız.

İzmir İkinci El Eşya ve Garanti Süreleri

İzmir ikinci el eşya; ürünlerinde genel olarak elektronik eşyalardan yana seçim yapılır. Elektronik eşyaların bozuk ya da çalışabilirlik seviyesini dükkan içerisinde hızlıca sizlere göstermekteyiz. Aklınızda hiçbir şekilde soru işareti kalmadan alışverişi gerçekleştirmekteyiz. Elektronik aletlerden tutunda herhangi bir eşya içinde aynı şekilde işlemleri sizlere yapmaktayız.

Elektronik aletlerin garanti süreleri halen devam ediyorsa sizlere bilgilendirme yapmaktayız. Çalışan ekibimiz sizlere hangi mağazalarda garanti işlemlerinizi yapabilirsiniz detaylıca bilgilendirmesi yapacaktır. Bu şekilde farkı yollardan iletişim adreslerine başvurmanız söz konusu olmayacaktır. Bazı markaların 2.el eşyalarında sorunlar çıkardığı bilinmektedir. Bu tür sorunlar çıkaran markalar hakkında da bilgilendirmeleri çalışanlarımız yapacaktır.

İzmir spotçular her zaman fabrika çıkışı ürünler ya da fabrikadan çok az hatalı çıkış yapan ürünleri satmaktadır. Spot ürünler halk ağzında genel olarak 2.el eşya olarak bilinmektedir. Bu aksine tamamen yanlış bir düşündür. Spot ürünler sıfır ürünlerden hiçbir farkı olmayan ürünlerdir. Fabrika çıkışında çok az bir hata olan ürünlerde firmalar sadece garanti sürelerinde oynamalar yapmaktadırlar. Aynı eşyayı daha yüksek bir ücret ödemek yerine ucuz bir şekilde spot ürünleri İzmir spotçu sayesinde alabilirsiniz.

Spot ürün alırken her zaman dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. elektronik bir ürün aldığınız taktirde spot mağazasında ürünün çalıştığına dair teyit almanız gerekiyor. İleride herhangi bir şekilde sorun çıkmaması adına bu işlemleri yapmanız daha karlı olacaktır. Spot ürün almak kendi ekonominize yarar sağlayacaktır. Almak istediğiniz bir ürünü bazen yarı yarıya indirimle sahip olabilirsiniz. Ürün yelpazesinin bu kadar fazla olması sebebiyle istediğiniz ürünleri kısa sürelerde bulabilirsiniz. Yeni bir evinizi %30 ile %40 kar ile dizayn etme şansınız bile bulunmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

2 yorum

AnnaYayın tarihi4:06 pm - Tem 25, 2019

Hi, very nice website, cheers!
——————————————————
Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
——————————————————
Check here: https://www.reliable-webhosting.com/

Bir cevap yazın