İkinci El Klima, İkinci El Klima Alan Yerler

ileadmin

İkinci El Klima, İkinci El Klima Alan Yerler

İkinci el klima alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır;

  1. 2.el ürün satan mağazaya gittiğinizde almadan önce klimanın çalışıp çalışmadığını kontrol ettirmeniz gerekiyor.
  2. Ürünün ne kadar elektrik harcayacağına dair bilgilendirmeyi de çalışanlardan öğrenmelisiniz.
  3. Kaç yıl kullanıldıktan sonra ürün sizlere satıldı diye bir soru yöneltmeniz sizin için iyi olacaktır.
  4. Bazı 2.el ürünlerde garanti süresi devam etmektedir. Bu durumu da göz önünde bulundurmanız iyi olacaktır.

İzmir spotçular bu tür durumlara tamamen net ve güvenilir olarak cevaplarını sizlere verecektir. Klima alımlarını hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız Whatsapp üzerinden fotoğrafları atabiliriz. Ürünleri fotoğraf üzerinden inceleyerek karar verebilir ve mağazamıza gelerek alabilirsiniz.

İkinci El Klima Alan Yerler

Mağazalarımız 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermektedir. İletişim adresimizden bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mağazamıza geldikten sonra ürünü alabilirsiniz. Ürün alımı gerçekleştikten sonra gün içerisinde teslimatını sizlere yaparız. Teslimat en fazla 2 gün sürmektedir. Teslimat dahilinde hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır.

Evinizde ya da dükkanınızda kullanmış olduğunuz klimaları sizlerden almaktayız. Alım sırasında diğer mağazalardan daha fazla fiyat vererek sizleri memnun etmekteyiz.

Klimalarda elektrik sınıfları önemlidir. Her bütçeye uygun olarak klimalar bulunmaktadır. Ürün yelpazesinin fazla olması sebebiyle istediğiniz ürünleri hızlıca bulabilirsiniz. Bazı klimalarda garanti süreleri halen geçerlidir. Garanti belgesi bulunan ürünler hakkında sizlere detaylıca bilgilendirme yapılacaktır.

Garanti belgesinin hangi mağazalarda geçerli olduğunu da sizlere belirtmekteyiz. Temiz ve kullanışlı olan klimaları alarak bütçenizden %40 ya da %60’a kadar kar elde etmiş olacaksınız. İzmir’e atanıp ev dizmek isteyen müşterilerimiz için bu durum daha iyidir. 2.el klimalarda fiyat endeksi her şehirde farklıdır. Bu farka bağlı olarak bile sadece İzmir üzerinden alımlar yapılabilir.

Klimaların çalışma süreçlerine dair bilgilendirmeye kadar her şeyi çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Satmak istediğiniz klimayı bize Whatsapp üzerinden atabilirsiniz. Bir ürün alırken detaylı olarak incelemeler yapılmalıdır. Adresinizi vererek hızlı bir şekilde yanınıza geliriz. İncelemeleri yaptıktan sonra sizlerle beraber fiyat belirlemesi yaparız. Anlaştığımız taktirde fiyatı nakit olarak sizlere anında veririz. Takas yolu seçmek isterseniz belirtmeniz yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın