İkiçeşmelik Spotçular

ileadmin

İkiçeşmelik Spotçular

İkiçeşmelik spotçular, mağazalar her zaman en kaliteli ve kullanılabilir ürünler yer almaktadır. Spot ürünleri genel olarak memurlar ve öğrenciler almaktadır. Öğrenciler hem ucuz hem de kısa yoldan evlerini dizmek için spot ürünleri seçtiği bilinmektedir. Memurlar tayinleri yüzünden genel olarak evlerinden ayrıldıkları için ev taşırken eşya taşımak istemezler. Buna bağlı olarak memurlar da kısa sürede eşyalarına kavuşmak adına spot ürünler alırlar.

Spot ürünler her zaman 2.el olarak düşünülür. Bu duruma bağlı olarak işlem yürütmek yanlış olur. Ürünler her zaman 2.el olmazlar. Spot ürünler fabrika çıkışlı ürünler olabilirken fabrikadan çıkarken çok az hatalı ürünlerde olabilir. Fabrika çıkışlı bir üründe hata payı varsa sadece 2 ya da 3 yıl olan garanti süresi azaltılır. Bu azaltma süresi genel olarak 1 yıl olarak ayarlanır. Spot ürünü alırken tamamen 1 yıl garantili olarak alabilirsiniz.

Spot ürünleri alırken genel olarak teslimat ücretleri alınmaktadır. Ancak biz sizlere teslim ederken asla teslimat ücreti almayız. Teslimat süreleri genel olarak en fazla 2 iş günü olarak ayarlanır. Ancak bizler gün içerisinde de sizlere teslimat sağlayabiliriz.

Ürünleri gidip görmek yerine Whatsapp üzerinden de görebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü yetkili çalışanlarımıza söyleyerek sizlere fotoğraflarını atabilir. Genel olarak ürünlere bu şekilde yorum yapabilirsiniz. Lakin gidip mağazaya ürünü inceleyebilirsiniz. Alacağınız ürün hakkında detaylıca bilgilendirme almak isterseniz çalışanımıza sorabilirsiniz. Elektronik bir alet ise kalitesinin hangi sınıf olduğunu dahi sorabilirsiniz. Elektrik tüketimini de sorabilirsiniz.

İkiçeşmelik Spotçular Nerede ?

İkiçeşmelik spotçular; adres olarak öğrenmek isterseniz iletişim adreslerimize ulaşarak rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim adreslerimiz 7 gün 24 saat ulaşıma açıktır. Almak istediğiniz ürünün bilgisini kısa bir sürede öğrenebilir ve adreslerimize gelebilirsiniz.

Spot eşyalar her zaman kaliteli bir şekilde ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteli ve kullanışlı bir şekilde ürün almak isterseniz İkiçeşmelik spotçulara ulaşabilirsiniz.

İzmir spotçular sayesinde güvenilebilir bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Ürünler hakkında dahi bir soru işareti olduğunda iletişim adreslerimize ulaşarak kısa süre içerisinde cevap bulabilirsiniz. Tayini çıkmış bir memurun ya da okumaya gelen bir öğrencinin daha ucuz eşya bulmasını sağlamaktayız. Kısa sürelerde evlerinizi dizayn etmiş olursunuz.

Spot ürünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli husus çalışılabilirliğine bakmaktan geçer. Genellikle spotçular çalışır diyerek geçiştirmektedir. Bu tür ürünleri genellikle denemeniz gerekir. Denemeden asla ürün almayınız! Bu tür durumları tamamen teknolojik ürünler üzerinden denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca garanti belgesi olmayan ürünlere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tür ürünlerin iş yerinde denenmesi tavsiye edilir.

Her zaman bize ulaşabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizin garanti sürelerinden tutunda kalitesi hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Spot ürünlerde ayrıca garanti süresinde bazı bayiler sorun yaşamaktadır. Bu tür markalara dair bilgilendirmeyi ürün aldığınız yerden detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekebilir.

Yazar hakkında

admin administrator

2 yorum

HalilYayın tarihi1:34 pm - Oca 8, 2019

Bende bir klima var komur donasiyla takas etmek isterim

Bir cevap yazın