Etiket arşivi karşıyakada spotçular

ileadmin

Karşıyaka Spotçular

Karşıyaka spotçular, Karşıyaka da ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alan spotçular, olarak hizmet vermekteyiz. Ürünleri alırken detaylı bir şekilde incelemeden geçirmekteyiz. Test aşamasından geçen ürünleri sizlerden satın almaktayız. Ürünleri alırken sizler ile fiyatta anlaşırsak direkt olarak nakit ödeme yapmaktayız.

Karşıyaka Spotçular Telefon

İzmir spotçular, Karşıyaka’nın her ilçesinden, eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyattan alıyoruz. Karşıyaka spotçular, bize sormadan eşyalarınızı satmayın. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, LED TV, klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı almaktayız. Ayrıca salon takımı, Playstation, Samsung telefon, Iphone telefon, antika, alan spotçu olarak karşınıza çıkmaktayız. Hızlı bir şekilde fiyat öğrenmek isterseniz Whatsapp üzerinden ürünün fotoğrafını yollayabilirsiniz. Bu şekilde fiyat öğrenebilirsiniz.

Karşıyaka’da Ev Eşyası Alan Spotçular

Karşıyaka’da ev eşyası alan spotçular hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz bizlere ulaşınız.

Evinizde kullanmadığınız ya da yer kaplayan ürünleri hızlı bir şekilde alabiliriz. Sadece yapmanız gereken Whatsapp üzerinden bize eşyanın fotoğrafını göndermektir. Çalışan ekibimiz sizlere fiyat verecek ve incelemek üzere ekibimizi yollayacaktır. Ev eşyası olarak aklınıza gelen her ürünü almaktayız. Detaylı olarak incelemeden ve test aşamalarından geçmesi bizim için önemlidir.

 

Karşıyaka 2.el Eşya Alan Spotçular

Karşıyaka şemikler spotçular, da kullanılmış televizyon alan spotçular yer almaktadır. Evinizde ya da dükkanınızda kullanmış olduğunuz herhangi bir marka televizyonu inceledikten sonra sizlerden alırız. Ayrıca Karşıyaka’da kullanılmış koltuk takımı alan spotçular olarak da hizmet vermekteyiz. Koltuk takımlarının ahşaplarını kontrol ederek sizlere fiyat belirleriz. Karşıyaka da kullanılmış yatak odası alan spotçular arasında yer alıyoruz. Yatak odası takımlarının eksiksiz olmasından tutunda eksik olması bile önemli değildir. Genel olarak incelemelerimizi yaparız ve sizlere parasal teklifimizi yaparız.

 

Ev içerisinde kullanmadığınız her ürünü almaktayız. Genel olarak incelemeleri ekibimiz yapmaktadır. Ekibimizin onay verdiği ürünü testlerden geçiririz daha sonra nakit olarak sizlerden alırız.

Karşıyaka Spotçular Bilgi

 

Karşıyaka’da ev içerisinde kullandığınız her ürünü satmaktayız. Ayrıca her ürünü de almaktayız. Elektronik aletlerden tutunda ahşap ürünlerin tamamını sizlerden alırız. Ev içerisinde klima, oturma odası takımı, koltuk, kanepe, çekyat gibi birçok ürünü almaktayız. Ayrıca bu ürünleri satmaktayız. Hangi ürünlere ihtiyacınız var ise takas durumunu da sizlerle görüşmekteyiz.

Spot ürünler sıfır ürün niteliğinde olup garantisi mevcut ürünlerdir. Genel olarak garantisi olan bu ürünlerin orijinal mağazalarına gittiğinizde tamir işlemlerini dahi yaptırabilirsiniz. Genellikle televizyon, dolap, kanepe gibi ürünler daha fazla satılmaktadır. Bu tür ürünleri alırken de daha fazla tutarda para sizlere vermekteyiz. Ürünlerin popülerliğine göre fiyat durumu sizlere bilgilendirilecektir. Eviniz de bir ayakkabılık mı eksik? Ya da koltuk takımı? Anında bizler ile iletişime geçerek evinizi dizayn edebilirsiniz.

ileadmin

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyakada Spotçu

Karşıyakada ev eşyası alan yerler, karşıyakada ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alan spotçular,

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyaka nın her ilçesinden eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyata alıyoruz. bize sormadan eşyalarınızı satmayın. buzdolabı, çamaşır, makinası, bulaşık makinası, led tv klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı, salon takımı, play station, samsung telefon, iphone telefon, antika, alan spotçu, watshapp tan resim gönderin fiyat verelim,

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyaka spotçuları, karşıyaka spotçu, karşıyaka da spotçu, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada ikinci el eşya alan spotçular, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada eski eşya alan yerler, karşıyakada kullanılmış ev eşyası alan yerler, Karşıyaka da klima alan spotçular,karşıyaka da kullanılmış buzdolabı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış çamaşır makinası alan spotçular, karşıtakada kullanılmış bulaşık makinası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış televizyon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış yatak odası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış çekyat alan spotçular, karşıyakada kullanılmış büro takımı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ocaklı fırın alan spotçular, karşıyakada kullanılmış termisfon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ayakkabılık alan spotçular, karşıyakada sıfır buzdolabı alan spotçular, karşıyakada sıfır çamaşır makinesi alan spotçular, karşıyakada sıfır bulaşık makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır televizyon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır klima alan spotçular, Karşıyaka sıfır termisfon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır fırın alan spotçular, Karşıyaka da sıfır kurutma makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da sıfır yatak odası takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır salon takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır oturma grubu alan spotçular,karşıyakada sıfır büro takımı alan yerler, karşıyakada sıfır çekyat alan spotçular, karşıyakada sıfır yemek odası alan spotçular, karşıyakada sıfır bahçe mobilyası alan spotçular, karşıyakada sıfır baza yatak alan spotçular, karşıyakada sıfır karyola alan spotçular, karşıyakada sıfır kombi alan spotçular, karşıyakada sıfır mutfak masası alan spotçular,.

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyakada ev eşyası alan yerler