Etiket arşivi karşıyaka ikinci el eşya

ileadmin

İzmir İkinci El Eşya

İzmir ikinci el eşya; genel olarak öğrenci ve memur tarafından seçim yapılmaktadır. Dolar kurunun fazla bir şekilde artış gösterdiği şu günlerde temiz ve kullanılabilir bir eşya almak için ikinci el eşya seçimi yapılmaktadır. Eşyaların temiz ve çalışabilir olması sebebiyle İzmir’de fazlaca rağbet gördüğünü belirtmek isteriz. Tayininiz çıktı ya da yeni okul kazandınız hızlı bir şekilde ev eşyaları bulmak için ikinci el eşya satan bayimize gelebilirsiniz. Bu şekilde işlemler yaptığınız taktirde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Burada sadece zamandan tasarruf etmekle kalmazsınız. Almak istediğiniz ürünlerin daha ucuz olması sebebiyle maddiyat yönünden de kar elde edersiniz.

Almak istediğiniz ürünleri sizlere hiçbir şekilde teslimat ücreti almadan sizlere ulaştırmaktayız. Teslimat sırasında hiçbir sorun yaşamadan sizlere ulaşması için ekstra çaba sarf ediyoruz. Ayrıca aynı gün teslimat yapmakla beraber en geç 2 iş günü içerisinde eşyalar sizlere ulaşacaktır.

Ürünleri yakından görmek istediğiniz taktirde dükkanımıza gelerek kısa sürede ürününüzü seçebilirsiniz. Ayrıca zamandan tasarruf etmek isteyen müşterilerimiz içinde Whatsapp üzerinden istedikleri ürünlerin fotoğraflarını yollamaktayız.

İzmir İkinci El Eşya ve Garanti Süreleri

İzmir ikinci el eşya; ürünlerinde genel olarak elektronik eşyalardan yana seçim yapılır. Elektronik eşyaların bozuk ya da çalışabilirlik seviyesini dükkan içerisinde hızlıca sizlere göstermekteyiz. Aklınızda hiçbir şekilde soru işareti kalmadan alışverişi gerçekleştirmekteyiz. Elektronik aletlerden tutunda herhangi bir eşya içinde aynı şekilde işlemleri sizlere yapmaktayız.

Elektronik aletlerin garanti süreleri halen devam ediyorsa sizlere bilgilendirme yapmaktayız. Çalışan ekibimiz sizlere hangi mağazalarda garanti işlemlerinizi yapabilirsiniz detaylıca bilgilendirmesi yapacaktır. Bu şekilde farkı yollardan iletişim adreslerine başvurmanız söz konusu olmayacaktır. Bazı markaların 2.el eşyalarında sorunlar çıkardığı bilinmektedir. Bu tür sorunlar çıkaran markalar hakkında da bilgilendirmeleri çalışanlarımız yapacaktır.

İzmir spotçular her zaman fabrika çıkışı ürünler ya da fabrikadan çok az hatalı çıkış yapan ürünleri satmaktadır. Spot ürünler halk ağzında genel olarak 2.el eşya olarak bilinmektedir. Bu aksine tamamen yanlış bir düşündür. Spot ürünler sıfır ürünlerden hiçbir farkı olmayan ürünlerdir. Fabrika çıkışında çok az bir hata olan ürünlerde firmalar sadece garanti sürelerinde oynamalar yapmaktadırlar. Aynı eşyayı daha yüksek bir ücret ödemek yerine ucuz bir şekilde spot ürünleri İzmir spotçu sayesinde alabilirsiniz.

Spot ürün alırken her zaman dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. elektronik bir ürün aldığınız taktirde spot mağazasında ürünün çalıştığına dair teyit almanız gerekiyor. İleride herhangi bir şekilde sorun çıkmaması adına bu işlemleri yapmanız daha karlı olacaktır. Spot ürün almak kendi ekonominize yarar sağlayacaktır. Almak istediğiniz bir ürünü bazen yarı yarıya indirimle sahip olabilirsiniz. Ürün yelpazesinin bu kadar fazla olması sebebiyle istediğiniz ürünleri kısa sürelerde bulabilirsiniz. Yeni bir evinizi %30 ile %40 kar ile dizayn etme şansınız bile bulunmaktadır.

ileadmin

karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler

karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler, karşıyakada ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alım,

karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler

karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler

karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler

Karşıyaka nın her ilçesinden eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyata alıyoruz. bize sormadan eşyalarınızı satmayın. buzdolabı, çamaşır, makinası, bulaşık makinası, led tv klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı, salon takımı, play station, samsung telefon, iphone telefon, antika, alan spotçu, watshapp tan resim gönderin fiyat verelim,

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyaka spotçuları, karşıyaka spotçu, karşıyaka da spotçu, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada ikinci el eşya alan spotçular, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada eski eşya alan yerler, karşıyakada kullanılmış ev eşyası alan yerler, Karşıyaka da klima alan spotçular,karşıyaka da kullanılmış buzdolabı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış çamaşır makinası alan spotçular, karşıtakada kullanılmış bulaşık makinası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış televizyon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış yatak odası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış çekyat alan spotçular, karşıyakada kullanılmış büro takımı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ocaklı fırın alan spotçular, karşıyakada kullanılmış termisfon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ayakkabılık alan spotçular, karşıyakada sıfır buzdolabı alan spotçular, karşıyakada sıfır çamaşır makinesi alan spotçular, karşıyakada sıfır bulaşık makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır televizyon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır klima alan spotçular, Karşıyaka sıfır termisfon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır fırın alan spotçular, Karşıyaka da sıfır kurutma makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da sıfır yatak odası takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır salon takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır oturma grubu alan spotçular,karşıyakada sıfır büro takımı alan yerler, karşıyakada sıfır çekyat alan spotçular, karşıyakada sıfır yemek odası alan spotçular, karşıyakada sıfır bahçe mobilyası alan spotçular, karşıyakada sıfır baza yatak alan spotçular, karşıyakada sıfır karyola alan spotçular, karşıyakada sıfır kombi alan spotçular, karşıyakada sıfır mutfak masası alan spotçular,karşıyakada spotçular ev eşyası alan yerler

ileadmin

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyakada Spotçu

Karşıyakada ev eşyası alan yerler, karşıyakada ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alan spotçular,

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyaka nın her ilçesinden eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyata alıyoruz. bize sormadan eşyalarınızı satmayın. buzdolabı, çamaşır, makinası, bulaşık makinası, led tv klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı, salon takımı, play station, samsung telefon, iphone telefon, antika, alan spotçu, watshapp tan resim gönderin fiyat verelim,

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyaka spotçuları, karşıyaka spotçu, karşıyaka da spotçu, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada ikinci el eşya alan spotçular, Karşıyaka daki spotçular, karşıyakada eski eşya alan yerler, karşıyakada kullanılmış ev eşyası alan yerler, Karşıyaka da klima alan spotçular,karşıyaka da kullanılmış buzdolabı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış çamaşır makinası alan spotçular, karşıtakada kullanılmış bulaşık makinası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış televizyon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış yatak odası alan spotçular, Karşıyaka da kullanılmış çekyat alan spotçular, karşıyakada kullanılmış büro takımı alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ocaklı fırın alan spotçular, karşıyakada kullanılmış termisfon alan spotçular, karşıyakada kullanılmış ayakkabılık alan spotçular, karşıyakada sıfır buzdolabı alan spotçular, karşıyakada sıfır çamaşır makinesi alan spotçular, karşıyakada sıfır bulaşık makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır televizyon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır klima alan spotçular, Karşıyaka sıfır termisfon alan spotçular, Karşıyaka da sıfır fırın alan spotçular, Karşıyaka da sıfır kurutma makinası alan spotçular, karşıyakada sıfır koltuk takımı alan spotçular, Karşıyaka da sıfır yatak odası takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır salon takımı alan spotçular, karşıyakada sıfır oturma grubu alan spotçular,karşıyakada sıfır büro takımı alan yerler, karşıyakada sıfır çekyat alan spotçular, karşıyakada sıfır yemek odası alan spotçular, karşıyakada sıfır bahçe mobilyası alan spotçular, karşıyakada sıfır baza yatak alan spotçular, karşıyakada sıfır karyola alan spotçular, karşıyakada sıfır kombi alan spotçular, karşıyakada sıfır mutfak masası alan spotçular,.

Karşıyakada ev eşyası alan yerler

Karşıyakada ev eşyası alan yerler