Etiket arşivi karşıyaka ikinci el eşya alanlar

ileadmin

İkinci El Eşya Alanlar İzmir, İzmir İkinci El Eşya Pazarı

İkinci el eşya alanlar İzmir bölgesinde genel olarak memurlar ve öğrenciler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tayin sorunu yaşayan memurların eşya alım satım işlemleri sağlamaları adına spotçularda ya da 2.el ürün satanlardan yaparlar.

Spot ürün halk ağzında genel olarak 2.el eşya olarak karıştırılmaktadır. Bu durum tamamen yanlıştır. 2.el ürünler ile spot eşyalar arasında tamamen farklılık vardır. Spot ürünler her zaman fabrika çıkışlı ürünler olarak satılmaktadır. Spot ürün kavramı sadece mağazaların satış kotalarını tamamlamaması üzerine çıkan bir fikirdir. Genel olarak satışların tamamlaması için ürünler hızlı olarak spotçular tarafından satılır. Bu sayede mağaza ürünü aldığı firmadan tam not alır.

2.el eşya ise kullanılmış ve evde yer kaplaması üzerine satılan ürünlerdir. 2.el eşya satmak istediğinizde iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde evinize ya da dükkanınıza gelerek ürünler hakkında bilgi alırız. Detaylı bir şekilde inceleme işlemi tamamladıktan sonra sizlere fiyat sunarız. Fiyatlarda tamamen anlaşıldıktan sonra ödeme nakit olarak anında yapılır.

2.el eşya satın almak istediğiniz taktirde dükkanımıza gelebilirsiniz. Dükkanımıza geldikten sonra detaylı bir şekilde incelemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımını anında test ederek hızlı bir şekilde alım işlemini yapabilirsiniz. Elektronik bir alet almak istediğiniz taktirde test etmek gerekmektedir. Testlerden tamamen geçtikten sonra satma işlemini gerçekleştiririz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde alışveriş yapmak adına bu durumları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Mobilya ya da koltuk gibi ahşap ürünlerini almak istiyorsanız dükkanımızda deneyebilirsiniz. Mobilyaların sağlamlığı açısından en net sonuçları anında alabilirsiniz.

Eşya alım işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra nakliye sorununu asla kafanıza takmayınız. Nakliyeyi bizler sizlere sağlayarak hiçbir şekilde ücret almamaktayız. En geç 2 iş günü içerisinde ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İkinci El Eşya Alanlar ve Nereye Satılmalı ?

İzmir’de ikinci el eşya satanlar iletişim adresimize ulaşarak kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Sadece satan taraf olarak bu durum düşünülmemelidir. İkinci el eşya alan dükkanlar hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Nerden almanız daha güvenilir bir ortam yaratır ve nereye satmanız gerekiyor sizlere bilgiler verebiliriz.

İzmir İkinci El Eşya Pazarı

İzmir ikinci el eşya pazarı, İzmir spotçular tarafından sağlanmaktadır. İkinci el eşya almak istediğiniz taktirde dükkanımıza gelebilirsiniz. Dükkana geldikten sonra detaylı bir şekilde incelemeyi yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek adına Whatsapp üzerinden ürün fotoğraflarını yollamaktayız. Bu şekilde zaman kazanmış olursunuz. Whatsapp üzerinden konuşmalar tamamlandıktan sonra müsait bir zamanda dükkanımıza gelebilirsiniz. Böyle bir durum için bile zamanınız yok ise dükkandan hemen nakliye olarak evlerinize ya da dükkanlarınıza yollayabiliriz.

Bazı ürünlerin genel olarak garantisi mevcuttur. Garantileri yer alan ürünlerin detaylıca bilgilendirmesi sizlere yapılacaktır.

Dükkana gelmeden yapacağınız bir alım işleminde sorun çıkarsa bizlere yeniden ulaşarak kısa sürede ürün değişikliğine gitmekteyiz. Her daim müşteri memnuniyeti üzerine çalışarak sizlere mutlu etmeye devam edeceğiz.