Etiket arşivi ikinci el mobilya alanlar karşıyaka

ileadmin

İkinci El Mobilya İzmir

İkinci el mobilya İzmir, İzmir spotçular sayesinde güvenilir olarak alım satım işlemleri yapılır. Spot ürünler ile ikinci el eşya ürünler arasında farklılıklar yer alır. Spot ürünler her zaman fabrika çıkışlı bir ürün olarak satımı yapılmaktadır. Bu tür ürünler sadece mağazaların satış kotalarını doldurmak için yaptıkları bir stratejidir. Yani spot bir ürün almak istediğiniz de aklınızda yer alan soru 2.el bir ürün mü alıyorum? diye olmamalıdır. Spot ürünler asla 2.el ürün değildir. 2.el ürünler insanların kullandıkları ve kullanmadıktan sonra sattıkları eşyalardır.

İkinci el dünyasında en fazla satılan kategoriler mobilya ve elektronik aletler olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektronik aletlerin garantileri olduğu gibi mobilya tarzı ürünlerinde garantileri mevcuttur. Bazen ürünü hiç kullanmadan dahi spotçulara satan insanlar vardır. Bu tür ürünleri sizlere ulaştırmaktan memnuniyet duymaktayız. Ürünleri detaylı bir şekilde incelemek isteyen müşterilerimiz iş yerimize misafir olabilirler.

Ürünleri incelemek adına zamanım yok diyen müşterilerimize ürün fotoğraflarını Whatsapp üzerinden yollayabiliriz. Böyle bir durum sayesinde hem zamandan kazanmış olursunuz hem de işlerinizi halletmiş olursunuz.

Ürünleri seçtikten sonra sizlere teslim etmek üzerine ürününüz yola çıkacaktır. En geç 2 iş günü içerisinde sizlere ürünlerinizi getirmekteyiz. Mobilya tarzı ürünleri müşterilerimizin arabaları alamayacağı için rahat bir şekilde sizlere ulaşımını sağlarız. Teslimat için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede müşteri odaklı çalışmalarımız her daim sürmektedir.

İkinci El Mobilya İzmir ve Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

ikinci el mobilya izmir; alım satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur.

  1. Elektronik bir alet aldığınızda direkt olarak elektrik giriş çıkışlarını kontrol etmelisiniz.
  2. Elektronik aletlerin çalışmasını tamamen kontrol etmelisiniz.
  3. Mobilya ya da ahşap üzerinden üretimi olan eşyalarda kırık ya da çizik gibi durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
  4. Ürünlerin garantisini spotçunuza sorarak detaylı bilgilendirmeler almalısınız.
  5. Ürünleri aldıktan sonra sorun çıkarsa yardımcı olabileceklerini sorabilirsiniz.

İkinci El Mobilya İzmir, Nerelerden Alınmalı ?

İkinci el mobilya İzmir; güvenilir ve kalitenin adresi olmaya devam edecektir. Spot ürünleri ya da ikinci el eşya alımlarını nereden alınmalı gibi sorular kafanıza takıldığında anında iletişim adresimize ulaşabilirsiniz. İletişim adresimiz 7 gün 24 saat online olarak sizlere hizmet vermektedir. Adres almak isterseniz ya da ürünler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme almak istiyorsanız ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çekmek adına her gün diğer günden daha hızlı, kaliteli ve güvenilir olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Aldığınız ürünleri uzun süreli kullanmanız her zaman bizim adımıza bir başarıdır. Aklınızda yer alan ürünleri, ürün yelpazesi genişliği sayesinde kısa sürelerde bulabilirsiniz.

Sadece eşya satın alma olarak spotçuları ve 2.el eşya satan dükkanları düşünmeyiniz. Evinizde yer kaplayan ya da kullanmayıp boş duran eşyaları da rahat bir şekilde satabilirsiniz. Satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra sizlere nakit olarak ödemeyi gerçekleştiririz.