Etiket arşivi çiğlide spotçular

ileadmin

Çiğli Spot, Çiğli Spotçular, Çiğlide Spotçular

Çiğli spot, sayesinde mağaza çıkışlı ürünleri hızlı bir şekilde elde etme imkanınız bulunmaktadır. Spot genel olarak halk ağzında 2.el olarak adlandırılmaktadır. Bu fikir kesinlikle yanlış bir şekilde halk tarafımızdan karşılanmaktadır. Spot ürünler her zaman mağaza çıkışlı olarak sizlere ulaşmaktadır. Mağaza çıkışı olduğu için ürünler tamamen sıfırdır. Spot ürünleri mağazamızdan aldıktan sonra hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir. Teslimat üzerinden kesinlikle ücret talep etmemekteyiz. Sizlerin tamamen memnun olması adına bu işlemleri yapmaktayız. Ayrıca Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçerek işlemlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayabiliriz.

 

Çiğli Spot Telefon Numaraları

Çiğli spot, üzerinden ürün almak istediğiniz taktirde sitemizde yer alan iletişim adreslerinden kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaştıktan sonra hangi ürünler ve eşyalar üzerinden bilgi almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Mağazamızda çalışan yetkili kişiler tarafından sizlere tamamen bilgilendirme yapılacaktır. Eşyalar üzerinden hangi sınıf oldukları ve elektrik tüketimlerine kadar detaylı bir şekilde bilgileri öğrenebilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Çiğli Spotçular ve Ürün Garantileri

çiğli spotçular, olarak istediğiniz spot ürünleri hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirirken teslimat üzerinden asla ücret almamaktayız. Spot ürünlerin sıfır üründen hiçbir şekilde farkı olmaması sebebiyle mağaza çıkışı ürünler aynı olduğunu asla unutmayınız. Spot ürünlerin genel olarak garantisi mevcuttur. Almak istediğiniz ürün içerisinde yetkili kişi tarafından bilgilendirme sizlere yapılacaktır. Teknolojik ürünler de genel olarak garanti belgesi bulunmaktadır.

Spot ürünleri genellikle ülkemizde memurlar ve öğrenciler tercih etmektedir. Memurların tayinleri yüzünden spot ürünler daha fazla tercih edilmektedir. Spot ürünler hem mağaza çıkışlı bir sıfır ürün olurken hemde sıfır bir ürüne göre daha ucuz olması tercih edilmesini sağlamaktadır. Ürün yelpazesinin daha fazla olması nedeniyle ürünlerden dilediğiniz şekilde olanı daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Fabrika üzerinden hatalı üretim yapılan ürünlerde genel olarak 2 ya da 3 yıl garanti bulunmaktadır. Bu garanti süreleri spot ürünlere geçiş sağladığı vakit 1 yıla kadar indirerek garanti süresi kısaltılarak sizlere sunulur. Bu garanti süresinden sonra yine aldığınız ürünün markasına göre garanti süresi uzatılabilir. Bunu ürün mağazanız ile konuşabilirsiniz.

Çiğli’de Spotçular ve Adresleri

Çiğli’de spotçular ürün yelpazesi geniş mağazalardır. Buna bağlı olarak müşterinin ürünü hızlı bir şekilde bulması amaçlanır. Spotçuların adreslerine gitmeden bile hızlı bir şekilde ürünlerin fotoğrafları Whatsapp üzerinden alabilirsiniz. Dilediğiniz ürün ismini söyleyerek hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş olacaktır. Ayrıca gidip görmek isterseniz telefon numaralarımızdan hızlı bir şekilde adreslerimizi teyit edebilirsiniz. Adresimize gelerek hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İzmir spotçular; ürünlerin kalitesi ve güvenirliği sayesinde müşterilerinden her zaman tam not almıştır. Müşteri odaklı olarak çalıştığımız için her zaman sizin memnuniyetiniz önemlidir. Spot ürünler tamamen temiz ve kullanışlı olarak sizlere sunulmaktadır.

ileadmin

çiğlide kullanılmış eşya alan spotçular

çiğlide kullanılmış eşya alan spotçular, izmir çiğli ikinci el eşya alım satım,mobilya beyaz eşyalarınızı yerinden en yüksek fiyata alıyoruz.

çiğlide kullanılmış eşya alan spotçular

çiğlide kullanılmış eşya alan spotçular

çiğlide kullanılmış eşya alan spotçular

Çiğli spotçuları,izmir çiğli spotçular
Çiğlide ev eşyası alan yerler, çiğlide ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alan spotçular,

Çiğlide ev eşyası alan yerler

çiğli nın her ilçesinden eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyata alıyoruz. bize sormadan eşyalarınızı satmayın. buzdolabı, çamaşır, makinası, bulaşık makinası, led tv klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı, salon takımı, play station, samsung telefon, iphone telefon, antika, alan spotçu, watshapp tan resim gönderin fiyat verelim,
.buz dolabı
.çamaşır makinası
.bulaşık makinası
.kurutma makinası
.ocaklı fırın
.set üstü ocak
.ankastre set
.termisfon
.kombi
.büro takımı
.ofis mobilyası
.cekyat
.koltuk takımı
.oturma grubu
.yatak odası takımı
.baza yatak başlık
.süryat
.salon takımı
.yemek odası takımı
.ayakkabılık
.şifonyer
.komidin
.genç odası takımı
.çocuk odası takımı

Çiğlide ev eşyası alan yerler

çiğlide spotçuları, çiğlide spotçu, çiğlide spotçu,çiğlide daki spotçular, çiğlide ikinci el eşya alan spotçular, çiğlideki spotçular, çiğlide eski eşya alan yerler, çiğlide kullanılmış ev eşyası alan yerler, çiğlide klima alan spotçular,çiğlide kullanılmış buzdolabı alan spotçular, çiğlide kullanılmış çamaşır makinası alan spotçular, çiğlide kullanılmış bulaşık makinası alan spotçular, çiğlide  kullanılmış televizyon alan spotçular, çiğlide kullanılmış koltuk takımı alan spotçular, çiğlide kullanılmış yatak odası alan spotçular, çiğlide kullanılmış çekyat alan spotçular, çiğlide kullanılmış büro takımı alan spotçular, çiğlide kullanılmış ocaklı fırın alan spotçular, çiğlide kullanılmış termisfon alan spotçular, çiğlide kullanılmış ayakkabılık alan spotçular, çiğlide sıfır buzdolabı alan spotçular, çiğlide sıfır çamaşır makinesi alan spotçular, çiğlide sıfır bulaşık makinası alan spotçular, çiğlide sıfır televizyon alan spotçular, çiğlide sıfır klima alan spotçular, çiğlide sıfır termisfon alan spotçular, çiğlide sıfır fırın alan spotçular, çiğlide sıfır kurutma makinası alan spotçular, çiğlide sıfır koltuk takımı alan spotçular, çiğlide sıfır yatak odası takımı alan spotçular, çiğlide sıfır salon takımı alan spotçular, çiğlide sıfır oturma grubu alan spotçular, çiğlide sıfır büro takımı alan yerler, çiğlide sıfır çekyat alan spotçular, çiğlide sıfır yemek odası alan spotçular, çiğlide sıfır bahçe mobilyası alan spotçular, çiğlide sıfır baza yatak alan spotçular, çiğlide sıfır karyola alan spotçular, çiğlide sıfır kombi alan spotçular, çiğlide sıfır mutfak masası alan spotçular