Etiket arşivi Çiğli ikinci el eşya alanlar

ileadmin

İkinci El Eşya Alanlar İzmir, İzmir İkinci El Eşya Pazarı

İkinci el eşya alanlar İzmir bölgesinde genel olarak memurlar ve öğrenciler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tayin sorunu yaşayan memurların eşya alım satım işlemleri sağlamaları adına spotçularda ya da 2.el ürün satanlardan yaparlar.

Spot ürün halk ağzında genel olarak 2.el eşya olarak karıştırılmaktadır. Bu durum tamamen yanlıştır. 2.el ürünler ile spot eşyalar arasında tamamen farklılık vardır. Spot ürünler her zaman fabrika çıkışlı ürünler olarak satılmaktadır. Spot ürün kavramı sadece mağazaların satış kotalarını tamamlamaması üzerine çıkan bir fikirdir. Genel olarak satışların tamamlaması için ürünler hızlı olarak spotçular tarafından satılır. Bu sayede mağaza ürünü aldığı firmadan tam not alır.

2.el eşya ise kullanılmış ve evde yer kaplaması üzerine satılan ürünlerdir. 2.el eşya satmak istediğinizde iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde evinize ya da dükkanınıza gelerek ürünler hakkında bilgi alırız. Detaylı bir şekilde inceleme işlemi tamamladıktan sonra sizlere fiyat sunarız. Fiyatlarda tamamen anlaşıldıktan sonra ödeme nakit olarak anında yapılır.

2.el eşya satın almak istediğiniz taktirde dükkanımıza gelebilirsiniz. Dükkanımıza geldikten sonra detaylı bir şekilde incelemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımını anında test ederek hızlı bir şekilde alım işlemini yapabilirsiniz. Elektronik bir alet almak istediğiniz taktirde test etmek gerekmektedir. Testlerden tamamen geçtikten sonra satma işlemini gerçekleştiririz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde alışveriş yapmak adına bu durumları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Mobilya ya da koltuk gibi ahşap ürünlerini almak istiyorsanız dükkanımızda deneyebilirsiniz. Mobilyaların sağlamlığı açısından en net sonuçları anında alabilirsiniz.

Eşya alım işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra nakliye sorununu asla kafanıza takmayınız. Nakliyeyi bizler sizlere sağlayarak hiçbir şekilde ücret almamaktayız. En geç 2 iş günü içerisinde ürünler sizlere ulaşmaktadır.

İkinci El Eşya Alanlar ve Nereye Satılmalı ?

İzmir’de ikinci el eşya satanlar iletişim adresimize ulaşarak kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Sadece satan taraf olarak bu durum düşünülmemelidir. İkinci el eşya alan dükkanlar hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Nerden almanız daha güvenilir bir ortam yaratır ve nereye satmanız gerekiyor sizlere bilgiler verebiliriz.

İzmir İkinci El Eşya Pazarı

İzmir ikinci el eşya pazarı, İzmir spotçular tarafından sağlanmaktadır. İkinci el eşya almak istediğiniz taktirde dükkanımıza gelebilirsiniz. Dükkana geldikten sonra detaylı bir şekilde incelemeyi yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek adına Whatsapp üzerinden ürün fotoğraflarını yollamaktayız. Bu şekilde zaman kazanmış olursunuz. Whatsapp üzerinden konuşmalar tamamlandıktan sonra müsait bir zamanda dükkanımıza gelebilirsiniz. Böyle bir durum için bile zamanınız yok ise dükkandan hemen nakliye olarak evlerinize ya da dükkanlarınıza yollayabiliriz.

Bazı ürünlerin genel olarak garantisi mevcuttur. Garantileri yer alan ürünlerin detaylıca bilgilendirmesi sizlere yapılacaktır.

Dükkana gelmeden yapacağınız bir alım işleminde sorun çıkarsa bizlere yeniden ulaşarak kısa sürede ürün değişikliğine gitmekteyiz. Her daim müşteri memnuniyeti üzerine çalışarak sizlere mutlu etmeye devam edeceğiz.

 

 

ileadmin

Çiğli ikinci el eşya alanlar

Çiğli ikinci el eşya alanlar,çiğli spotçuları.çiğli kullanılmış eşya alan yerler,eski eşyalarınızı en yüksek fiyata yerinden nakit alıyoruz.

Çiğli ikinci el eşya alanlar

Çiğli ikinci el eşya alanlar

Çiğli ikinci el eşya alanlar

Çiğlide ev eşyası alan yerler, çiğlide ikinci el klima, buzdolabı, ev eşyası, koltuk takımı, mobilya, yatak odası alan spotçular,

Çiğlide ev eşyası alan yerler

çiğli nın her ilçesinden eski yeni ev eşyalarını en yüksek fiyata alıyoruz. bize sormadan eşyalarınızı satmayın. buzdolabı, çamaşır, makinası, bulaşık makinası, led tv klima, koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, yemek odası takımı, genç odası takımı, vestiyer, portmanto, oturma odası takımı, salon takımı, play station, samsung telefon, iphone telefon, antika, alan spotçu, watshapp tan resim gönderin fiyat verelim,
.buz dolabı
.çamaşır makinası
.bulaşık makinası
.kurutma makinası
.ocaklı fırın
.set üstü ocak
.ankastre set
.termisfon
.kombi
.büro takımı
.ofis mobilyası
.cekyat
.koltuk takımı
.oturma grubu
.yatak odası takımı
.baza yatak başlık
.süryat
.salon takımı
.yemek odası takımı
.ayakkabılık
.şifonyer
.komidin
.genç odası takımı
.çocuk odası takımı

Çiğlide ev eşyası alan yerler

çiğlide spotçuları, çiğlide spotçu, çiğlide spotçu,çiğlide daki spotçular, çiğlide ikinci el eşya alan spotçular, çiğlideki spotçular, çiğlide eski eşya alan yerler, çiğlide kullanılmış ev eşyası alan yerler, çiğlide klima alan spotçular,çiğlide kullanılmış buzdolabı alan spotçular, çiğlide kullanılmış çamaşır makinası alan spotçular, çiğlide kullanılmış bulaşık makinası alan spotçular, çiğlide  kullanılmış televizyon alan spotçular, çiğlide kullanılmış koltuk takımı alan spotçular, çiğlide kullanılmış yatak odası alan spotçular, çiğlide kullanılmış çekyat alan spotçular, çiğlide kullanılmış büro takımı alan spotçular, çiğlide kullanılmış ocaklı fırın alan spotçular, çiğlide kullanılmış termisfon alan spotçular, çiğlide kullanılmış ayakkabılık alan spotçular, çiğlide sıfır buzdolabı alan spotçular, çiğlide sıfır çamaşır makinesi alan spotçular, çiğlide sıfır bulaşık makinası alan spotçular, çiğlide sıfır televizyon alan spotçular, çiğlide sıfır klima alan spotçular, çiğlide sıfır termisfon alan spotçular, çiğlide sıfır fırın alan spotçular, çiğlide sıfır kurutma makinası alan spotçular, çiğlide sıfır koltuk takımı alan spotçular, çiğlide sıfır yatak odası takımı alan spotçular, çiğlide sıfır salon takımı alan spotçular, çiğlide sıfır oturma grubu alan spotçular, çiğlide sıfır büro takımı alan yerler, çiğlide sıfır çekyat alan spotçular, çiğlide sıfır yemek odası alan spotçular, çiğlide sıfır bahçe mobilyası alan spotçular, çiğlide sıfır baza yatak alan spotçular, çiğlide sıfır karyola alan spotçular, çiğlide sıfır kombi alan spotçular, çiğlide sıfır mutfak masası alan spotçular