Etiket arşivi çiğli ikinci el eşya alan

ileadmin

İzmir İkinci El Eşya Alım Satım, İkinci El Eşya Alanlar

İzmir ikinci el eşya alım satım, için bir arayış içinde misiniz, eşyalarınızı satmak veya, ikinci el eşya alımı yapmak mı istiyorsunuz? Bu soruların cevapları evet ise hemen bizimle iletişime geçin ve size fazlasıyla yardımcı olalım.

İkinci el satma, gibi bir durumunuz varsa bizi arayın ve size hemen nakit olarak ödeme yapalım, ikinci el eşya alan yerler, noktasında sizlere yardımcı olmak isteriz. Satmak istediğiniz ürünü detaylı bir şekilde inceledikten sonra testlerden geçiririz. Alım işlemi yapılırken fiyatta anlaşmamız yeterli olacaktır.

Eşyalarınızı değerinde değerlendirebiliriz, eski eşya alanlar, bir yer arıyorsanız gene bizi arayabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar, sizlere fiyat versin ve birde bizden fiyat alın.

Eşyalarınızın evde boş yerine durmaması adına bizlerden fiyat alabilir ve anlaşırsak eşyalarınızı satın alabiliriz.

İkinci El Eşya Alım Satım ve Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İkinci el beyaz eşya satma, çok kolay görünse de sıkıntılı olabilir, o yüzden siz hiç zaman kaybeden bizi arayın ve hemen size bilgilendirme geçelim. Beyaz eşya alımı sırasında temiz ve sağlam olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünün içini açıp detaylıca inceleme yapmak en doğru karar olacaktır. Motor arızaları daha önceden olmuş mu gibi sorular yönelterek net bilgi almanız iyi olacaktır. Bu tür sorulara sorarak kafanızda hiçbir soru işareti olmadan beyaz eşya alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşyanız var ise sizlerden satın alma işlemi yapabiliriz. Olmadı gelelim görelim fiyat verelim , el sıkışalım ödemenizi gerçekleştirelim, İzmir spotçular, aralarında size güzel fiyatlar verebiliriz. Ödemelerimiz sizlere nakit olarak sunulmaktadır.

İzmir spotçular çarşısı, biz merkezdeyiz, hemen ulaşabileceğiniz bir nokta. İzmir spot, hemen bizi aramalısınız. Aradıktan sonra detaylıca bilgilendirmeyi çalışanımız sizlere yapacaktır. Spot eşyaların asla 2.el bir ürün ile karıştırılmaması gerekiyor. Spot ürünler fabrika çıkışlı olarak sizlere sunulmaktadır. Mağazaların satış kotalarını tamamlamak adına bu işlemlere gittiğini belirtmek isteriz.

Spot bir ürün aldığınız taktirde nakliyesini biz sizlere sağlamaktayız. Nakliye için hiçbir şekilde ücret almamakla beraber en geç 2 gün içerisinde ürünler sizlere ulaşır. Genellikle gün içerisinde yollamaktayız.

Mağazamıza gelmeden Whatsapp üzerinden ürünleri gösterme şansımız mevcuttur. İletişim adresimizden bizlere ulaşarak kısa sürelerde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ürünü fotoğraf üzerinden gördükten sonra sizlere teslimat için bilgilendirme verebiliriz.

Spot ürünler sıfır ürün olarak rağbet görmektedir. Halk arasında spot ürün ile 2.el eşya aynı olarak bilinmektedir. Bu tamamen yanlıştır. Spot ürünlerin garantisi mevcuttur. 2.el eşyaların genel olarak garantisi mevcut değildir. Spot ürünler sıfır olarak sizlere satılmaktadır. Fabrikada çok az hatalı olarak üretilen bu ürünler spot olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca bu ürünler kotayı tamamlamak için büyük mağazaların sattıkları ürünlerdir.

İzmir spotçular olarak sizlere her daim hizmet vermeye devam edeceğiz. Güvenilir ve kaliteli alışverişler dileriz.