Etiket arşivi bornovada spotçular

ileadmin

Bornova Spot, Bornova Spot Eşya

Bornova Spot, İzmir’de yer alan en aktif spotçuların bulunduğu ilçedir. Bornova’ya tayini çıkan ya da okumak için giden öğrenciler her zaman tercihi spot ürünlerden olmaktadır. Spot ürünler hem temiz hem de sağlamdır. Spot ürün tam olarak fabrika çıkışlı bir üründür. Fabrika çıkışlı ürünler olması sebebiyle garanti belgesi de mevcuttur. Garanti sürelerinde çoğu zaman farklılık mevcuttur. Fabrika çıkışlı bir üründe 2 yıl garanti veren mağaza, spot ürünlerde bu süreyi 1 yıl azaltmaktadır. Ayrıca fabrika çıkışlı gibi sıfır bir üründür.

Ürünlerimizi tamamen incelemek için dükkanımıza gelerek detaylı inceleme yapabilirsiniz. Eşyaları almak için zamanınız yok ise iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.  İletişim adresimizi arayarak bilgilendirmeleri almakla beraber Whatsapp üzerinden eşyaların fotoğraflarını da yollamaktayız. Bu sayede hem zamandan tasarruf edersiniz hem de maddi bir tasarrufu ürünü alarak gerçekleştirirsiniz.

Bornova spot ürün yelpazesinin geniş olması sebebiyle istediğiniz ürünleri kısa sürede bulabilirsiniz. Ürünlerimizin genişliğinin yanında kalitesi de üst düzeydedir. Seçtiğiniz ürünü evinize ya da ofisinize götürmekte sorun yaşarsanız anında ücretsiz teslimat yapmaktayız. Gün içerisinde ürünler sizlere gelmekle beraber en geç 2 iş günü içerisinde sizlere ulaşmaktadır.

Bornova Spot ve Kalite

Bornova spot, fabrika çıkışlı ürünler satarak sizlere sıfır ürünler sunmaktadır. Sıfır ürünlerin spot olarak adlandırılması sadece mağazaların satış kotasını tamamlayamamasından kaynaklanmaktadır. Satış kotasını hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen mağazalar bu şekilde spot kavramını ortaya koymuştur. Spot ürünler asla 2.el bir ürün değildir.

Sıfır ürünle aynı olan spot ürünler aynı kalitededir. Kalitesi aynı olan bu ürünler ile hızlı bir şekilde evinizi dizayn edebilirsiniz. Evinizi dizayn ederken %30 ile %40 arasında kar elde etmiş olursunuz.

Spot ürünler alırken dikkat etmeniz gereken başlıca durumlar vardır. Bunların başında gelen en önemli detay ise elektronik aletlerin çalışabilirliğini test etmektir. Dükkandan çıkmadan önce elektrik geliyor mu gibisinden testler yaparak eşyayı almanız tavsiye edilmektedir. Garantisi olan ürünleri sormak en iyi tercihlerden biride olacaktır. Garanti de bazen sorun çıkaran ünlü firmalarda yer almaktadır. Ürünü aldığınız spotçularda detaylı bir şekilde bilgilendirme almanızı tavsiye ederiz.

Bornova Spot Eşya Alım Satım

Bornova spot eşya alım satımlarda her zaman güvenilir bir şekilde işlemler yapmanızı sağlar. Spotçular genel olarak 2.el eşya alan dükkanlardır. Evinizde yer alan bir eşyayı hızlı bir şekilde Bornova spotçusuna satabilirsiniz. Satın alma işlemleri detaylı bir incelemeden sonra gerçekleşecektir. Bu tür durumlarda incelemek ve ürünün değerine göre fiyat belirlemek gerekmektedir. Fiyat belirlendikten sonra sizlere fiyat hakkında bilgilendirme yapılır. Bu durumlardan hemen sonra 2 tarafından da onay vermesi gerekmektedir. Satmak istediğiniz ücreti sizlere nakit olarak vermekteyiz.

İzmir spotçular, güvenilir ve kalitenin adresi olarak sizlere hizmet vermeye her daim devam edecektir. Sizleri de iş yerimizde görmekten memnuniyet duyarız.