Etiket arşivi bornovada spotçu

ileadmin

Bornova Spot, Bornova Spot Eşya

Bornova Spot, İzmir’de yer alan en aktif spotçuların bulunduğu ilçedir. Bornova’ya tayini çıkan ya da okumak için giden öğrenciler her zaman tercihi spot ürünlerden olmaktadır. Spot ürünler hem temiz hem de sağlamdır. Spot ürün tam olarak fabrika çıkışlı bir üründür. Fabrika çıkışlı ürünler olması sebebiyle garanti belgesi de mevcuttur. Garanti sürelerinde çoğu zaman farklılık mevcuttur. Fabrika çıkışlı bir üründe 2 yıl garanti veren mağaza, spot ürünlerde bu süreyi 1 yıl azaltmaktadır. Ayrıca fabrika çıkışlı gibi sıfır bir üründür.

Ürünlerimizi tamamen incelemek için dükkanımıza gelerek detaylı inceleme yapabilirsiniz. Eşyaları almak için zamanınız yok ise iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.  İletişim adresimizi arayarak bilgilendirmeleri almakla beraber Whatsapp üzerinden eşyaların fotoğraflarını da yollamaktayız. Bu sayede hem zamandan tasarruf edersiniz hem de maddi bir tasarrufu ürünü alarak gerçekleştirirsiniz.

Bornova spot ürün yelpazesinin geniş olması sebebiyle istediğiniz ürünleri kısa sürede bulabilirsiniz. Ürünlerimizin genişliğinin yanında kalitesi de üst düzeydedir. Seçtiğiniz ürünü evinize ya da ofisinize götürmekte sorun yaşarsanız anında ücretsiz teslimat yapmaktayız. Gün içerisinde ürünler sizlere gelmekle beraber en geç 2 iş günü içerisinde sizlere ulaşmaktadır.

Bornova Spot ve Kalite

Bornova spot, fabrika çıkışlı ürünler satarak sizlere sıfır ürünler sunmaktadır. Sıfır ürünlerin spot olarak adlandırılması sadece mağazaların satış kotasını tamamlayamamasından kaynaklanmaktadır. Satış kotasını hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen mağazalar bu şekilde spot kavramını ortaya koymuştur. Spot ürünler asla 2.el bir ürün değildir.

Sıfır ürünle aynı olan spot ürünler aynı kalitededir. Kalitesi aynı olan bu ürünler ile hızlı bir şekilde evinizi dizayn edebilirsiniz. Evinizi dizayn ederken %30 ile %40 arasında kar elde etmiş olursunuz.

Spot ürünler alırken dikkat etmeniz gereken başlıca durumlar vardır. Bunların başında gelen en önemli detay ise elektronik aletlerin çalışabilirliğini test etmektir. Dükkandan çıkmadan önce elektrik geliyor mu gibisinden testler yaparak eşyayı almanız tavsiye edilmektedir. Garantisi olan ürünleri sormak en iyi tercihlerden biride olacaktır. Garanti de bazen sorun çıkaran ünlü firmalarda yer almaktadır. Ürünü aldığınız spotçularda detaylı bir şekilde bilgilendirme almanızı tavsiye ederiz.

Bornova Spot Eşya Alım Satım

Bornova spot eşya alım satımlarda her zaman güvenilir bir şekilde işlemler yapmanızı sağlar. Spotçular genel olarak 2.el eşya alan dükkanlardır. Evinizde yer alan bir eşyayı hızlı bir şekilde Bornova spotçusuna satabilirsiniz. Satın alma işlemleri detaylı bir incelemeden sonra gerçekleşecektir. Bu tür durumlarda incelemek ve ürünün değerine göre fiyat belirlemek gerekmektedir. Fiyat belirlendikten sonra sizlere fiyat hakkında bilgilendirme yapılır. Bu durumlardan hemen sonra 2 tarafından da onay vermesi gerekmektedir. Satmak istediğiniz ücreti sizlere nakit olarak vermekteyiz.

İzmir spotçular, güvenilir ve kalitenin adresi olarak sizlere hizmet vermeye her daim devam edecektir. Sizleri de iş yerimizde görmekten memnuniyet duyarız.

ileadmin

İzmir Bornova Spotçular Çarşısı, Bornova Spot Mağazaları, Bornova Spotçu

İzmir Bornova spotçular çarşısı, hakkında detaylıca bilgilendirme almak isterseniz iletişim adresimize ulaşabilirsiniz. Çarşıya geldiğinizde kaliteli esnaf arkadaşlarımız sayesinde dilediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. İstediğiniz ürün hakkında detaylı bir bilgilendirme verdiğiniz halde anında ürününü bulabilirsiniz. Ürün yelpazesinin çok fazla olması sebebiyle zamandan tasarruf ederek dilediğiniz ürünü bulacaksınız.

Spot ürünlerimiz her daim sıfır niteliktedir. Spot ürün asla 2.el bir eşya değildir. Spotçuluk 2.el eşya satan dükkanlar ile karıştırılmamalıdır. Spot ürünlerin geneli garanti içerisindedir. 2.el eşyalarda ise garanti durumu çok az sayıda mevcuttur.

İzmir Bornova Spotçular Çarşısı ve 2. el Eşya

İzmir Bornova spotçular çarşısı sayesinde spot ürünlere doyacaksınız. Atama işlemleriniz yapıldı ve hızlı bir şekilde ev mi dizayn etmek istiyorsunuz? Öğrencisiniz ve hızlı bir şekilde evi dizayn etmek istiyorsunuz? Bu soruların cevapları evet ise doğru yerdesiniz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde spot ve 2.el eşya almak istiyorsanız bizlere ulaşmalısınız. 2.el eşyalar almak istediğiniz taktirde çarşıya geldikten sonra dükkanları gezmeye başlayınız. Dükkanlarda yer alan ürünlerden herhangi birini ya da birkaçını beğendiğiniz taktirde alma işlemine koyulabilirsiniz.

Ürünler her zaman temiz ve kullanışlı olarak sizlere satılmaktadır. Alım işlemlerini tamamladıktan sonra nakliye işlemlerini gün içerisinde yapmaktayız. En fazla 2 gün içerisinde ürünler sizlere ulaşacaktır. Sizlere 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet verilmektedir. Hafta sonları da istediğiniz şekilde işlemlerinizi yürüterek sizleri memnun etmekteyiz.

Bornova Spot Mağazaları

Bornova spot mağazaları, detaylı bilgilendirme almak isterseniz iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz. Mağazalar hakkında bilgilendirme tamamlandıktan sonra alışverişinizi yapmak üzere Bornova’ya gelebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek adına Whatsapp üzerinden ürünlerin fotolarını sizlere atabiliriz. Fotoğrafları detaylıca inceledikten sonra hiç mağazaya gelmeden bile ürünü sizlere getirebiliriz. İçinize sinmesi adına mağazalarda inceleme yapmanız daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Bornova spotçu her zaman güvenilir bir şekilde alışverişi sizler sunar. Güvenilir olması adına elektronik bir alet almanız durumunda anında deneyebilirsiniz. Eve ya da dükkana götürdüğünüzde sorun olmaması adına hızlı bir testten geçirmiş olursunuz. Spotçulardan sadece ürün almazsınız, üründe satabilirsiniz. Ürün satmak istediğiniz taktirde sizlerin evine ya da dükkanına gelerek incelemelerde bulunuruz. Ürün hakkında detaylıca inceleme ve test aşamalarından sonra sizlere ücret sunarız. Ücret dahilinde bir anlaşma sağlanırsa ücret nakit olarak sizlere verilmektedir.

Bornova Spotçu

İzmir spotçular ürün alıp satarken her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır. Alım sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Ahşap bir eşya aldığınızda temiz ve sağlam olmasına bakmanız gerekmektedir. Elektronik aletlerde elektrik gidip gelmesi gibi durumlara bakmalısınız. Spotçularda ürünler her zaman sıfır niteliğinde olduğu için hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Garantisi olan bu ürünlerde gerçek mağazasına götürdüğünüzde sizlere sıfır ürün almış muamelesi yapmaktadır. Buna bağlı olarak spot ürünlerin sıfır bir üründen farkı olmadığını görürsünüz.