Etiket arşivi bornova spot eşya

ileadmin

Spotçu, Spotçu izmir, izmir Spot Eşya

Spotçu, İzmir spotçular sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Evinizde bozulan bir ürününüzün yerine geçecek ürünleri hızlı bir şekilde sizlere temin eder. Temin sırasında asla ücret almamaktadır. Ürünlerin genel olarak garanti içerisinde olması sizlere yarar sağlamaktadır. Garanti ürünler mağazalardan direkt olarak kabul görmektedir. Bazı firmalar sorun yaşattığı taktirde bizlere iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Garantisi olmayan ürünlerde mevcuttur. Ona göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Spot ürünler her zaman fabrika çıkışlı ürünler olarak karşınıza gelecektir. Hiçbir şekilde 2.el eşya olarak sizlere sunulmamaktadır. Spot ürünler mağazaların satış kotalarını tamamlamak adına kullandıkları bir sistemdir. Garanti sürelerinde sadece 1 yıl ya da 2 yıl kadar azalma mevcuttur. Spot ürünler aynı sıfır ürünler ile eş değerdir. 2.el eşyalar da spotçu dükkanlarında mevcuttur. Kullanılmış olan bu ürünlerin genellikle garanti içerisinde yer almadığını belirtmek isteriz.

Zamandan kazanmak adına Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünün fotoğrafını sizlere ulaştırarak kısa süre içerisinde ürününüz sizlere gelecektir. Elektronik bir alet almak istediğiniz taktirde sizleri dükkanımızda görmek isteriz. Elektronik aletleri dükkan içerisinde test etmek her zaman güvenilir bir alışveriş sağlayacaktır. Elektronik aletlere dair bir sorun yaşamanız dahilinde bizler ile iletişim halinde olmanız yeterli olacaktır.

Garantisi mevcut olan ürünlerin her zaman sıfır mağazalarından tamir durumu kontrol içinde olacaktır.

Spotçu ve Spot Eşya

Spotçu ve spot eşya her zaman güvenilir olarak sizlere hizmet vermektedir. Spot eşya her zaman fabrika çıkışlı bir ürün olması nedeniyle sıfır ürün olarak karşılık görmektedir. Mağazaların satış kotasını tamamen bitirmek adına yaptıkları bu hamleler firmalar tarafından tam not almak adına yapılır.

Spotçu İzmir ve Spotçular Mağazası

Spotçu İzmir, alım ve satım işlemlerini sizlere sağlamaktadır. Bizlere ürün satmak istediğiniz taktirde ürünü sizlerin evinizde ya da dükkanınızda görmek ilk aşamamızdır. Detaylı bir şekilde ürünü inceledikten sonra sizlere fiyat sunarız. Fiyat hakkında bir anlaşma sağlandıktan sonra sizlere nakit olarak ödememizi gerçekleştiririz.

Satın alma işlemlerinde her zaman ortamın güvenilir bir şekilde ilerlemesini amaçlamaktayız. Sizlere sağlam ve işinize yarar bir ürün satmak adına adımlarımızı atarız. Zamandan tasarruf kazanmak adına sizlere Whatsapp üzerinden de hizmet vermekteyiz. Ürünleri anında görmek adına sizlere fotoğraflar yollarız. Ürünleri beğenirseniz dükkanımızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız. Teslimat sırasında hiçbir şekilde nakliye ücreti almayız.

İzmir Spot Eşya ve Garanti, Teslimat

İzmir spot eşya, genel olarak garanti ürünleri sizlere satmaktadır. Spot eşyaların fabrika çıkışı olan ürünler olması sebebiyle garantisi mevcuttur. Garantisi olan ürünlerin sıfır ürünlerden farkı sadece garanti süresinde azalma olarak gösterebiliriz. Ürün alındıktan sonra teslimat işlemleri tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Teslimat aynı gün sizlere ulaşabilirken en geç 2 iş günü içerisinde de sizlere ulaşabilir. 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Hafta sonları da hizmetlerimiz devam etmektedir.

ileadmin

İzmir Bornova Spotçular Çarşısı, Bornova Spot Mağazaları, Bornova Spotçu

İzmir Bornova spotçular çarşısı, hakkında detaylıca bilgilendirme almak isterseniz iletişim adresimize ulaşabilirsiniz. Çarşıya geldiğinizde kaliteli esnaf arkadaşlarımız sayesinde dilediğiniz ürünleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. İstediğiniz ürün hakkında detaylı bir bilgilendirme verdiğiniz halde anında ürününü bulabilirsiniz. Ürün yelpazesinin çok fazla olması sebebiyle zamandan tasarruf ederek dilediğiniz ürünü bulacaksınız.

Spot ürünlerimiz her daim sıfır niteliktedir. Spot ürün asla 2.el bir eşya değildir. Spotçuluk 2.el eşya satan dükkanlar ile karıştırılmamalıdır. Spot ürünlerin geneli garanti içerisindedir. 2.el eşyalarda ise garanti durumu çok az sayıda mevcuttur.

İzmir Bornova Spotçular Çarşısı ve 2. el Eşya

İzmir Bornova spotçular çarşısı sayesinde spot ürünlere doyacaksınız. Atama işlemleriniz yapıldı ve hızlı bir şekilde ev mi dizayn etmek istiyorsunuz? Öğrencisiniz ve hızlı bir şekilde evi dizayn etmek istiyorsunuz? Bu soruların cevapları evet ise doğru yerdesiniz. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde spot ve 2.el eşya almak istiyorsanız bizlere ulaşmalısınız. 2.el eşyalar almak istediğiniz taktirde çarşıya geldikten sonra dükkanları gezmeye başlayınız. Dükkanlarda yer alan ürünlerden herhangi birini ya da birkaçını beğendiğiniz taktirde alma işlemine koyulabilirsiniz.

Ürünler her zaman temiz ve kullanışlı olarak sizlere satılmaktadır. Alım işlemlerini tamamladıktan sonra nakliye işlemlerini gün içerisinde yapmaktayız. En fazla 2 gün içerisinde ürünler sizlere ulaşacaktır. Sizlere 7 gün 24 saat olarak sizlere hizmet verilmektedir. Hafta sonları da istediğiniz şekilde işlemlerinizi yürüterek sizleri memnun etmekteyiz.

Bornova Spot Mağazaları

Bornova spot mağazaları, detaylı bilgilendirme almak isterseniz iletişim adreslerimize ulaşabilirsiniz. Mağazalar hakkında bilgilendirme tamamlandıktan sonra alışverişinizi yapmak üzere Bornova’ya gelebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek adına Whatsapp üzerinden ürünlerin fotolarını sizlere atabiliriz. Fotoğrafları detaylıca inceledikten sonra hiç mağazaya gelmeden bile ürünü sizlere getirebiliriz. İçinize sinmesi adına mağazalarda inceleme yapmanız daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Bornova spotçu her zaman güvenilir bir şekilde alışverişi sizler sunar. Güvenilir olması adına elektronik bir alet almanız durumunda anında deneyebilirsiniz. Eve ya da dükkana götürdüğünüzde sorun olmaması adına hızlı bir testten geçirmiş olursunuz. Spotçulardan sadece ürün almazsınız, üründe satabilirsiniz. Ürün satmak istediğiniz taktirde sizlerin evine ya da dükkanına gelerek incelemelerde bulunuruz. Ürün hakkında detaylıca inceleme ve test aşamalarından sonra sizlere ücret sunarız. Ücret dahilinde bir anlaşma sağlanırsa ücret nakit olarak sizlere verilmektedir.

Bornova Spotçu

İzmir spotçular ürün alıp satarken her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır. Alım sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Ahşap bir eşya aldığınızda temiz ve sağlam olmasına bakmanız gerekmektedir. Elektronik aletlerde elektrik gidip gelmesi gibi durumlara bakmalısınız. Spotçularda ürünler her zaman sıfır niteliğinde olduğu için hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Garantisi olan bu ürünlerde gerçek mağazasına götürdüğünüzde sizlere sıfır ürün almış muamelesi yapmaktadır. Buna bağlı olarak spot ürünlerin sıfır bir üründen farkı olmadığını görürsünüz.